ID: 413206
1 600 EUR / měsíc + 650 EUR měsíční poplatky
1 600 EUR / měsíc + 650 EUR měsíční poplatky
ID: 413206

Prostorný byt, který se nachází ve 4. patře bytového domu po celkové rekonstrukci v centru Prahy 1 - Nové Město

Dispozice: 3+kk
Velikost: 69m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

V samém srdci Prahy 1 – na Starém Městě – se nachází elegantně zařízený byt 3+kk k pronájmu o celkové ploše 69 m2. Lukrativní lokalita s kompletní občanskou vybaveností a v blízkosti mnoha architektonických skvostů a historických staveb – Týnský chrám, Prašná brána aj.


Ve čtvrtém patře bytového domu je situován tento designový, prostorný, zařízený byt 3+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 69 m2. Podmanivý interiér bytu je tvořen vstupní halou, vzdušným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, jídelnou, komfortní ložnicí a moderní koupelnou.


Pěší vzdálenost od náměstí Republiky a Haštalského náměstí, OD Kotva, nákupního centra Palladium, stanice metra Náměstí Republiky, dále pak možnost návštěvy jednoho z blízkých divadel – Divadlo Hybernia nebo Divadlo v Dlouhé. Výborná dostupnost do přilehlých škol a gymnázií případně na Staroměstské náměstí. Romantických procházek si pak lze na plno užívat v nedalekém parku Lannova nebo zahradě Za Svatyněmi.


Poplatky za domovní služby a energie 650 Eur/měsíc + DPH.


Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.


Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 4
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Truhlářská
Truhlářská, Praha 1 107 m²
Dostupné ihned
ID: 413204
2 200 EUR
Truhlářská
Truhlářská, Praha 1 68 m²
Dostupné ihned
ID: 413213
1 600 EUR
Pařížská
Pařížská, Praha 1 165 m²
Dostupné ihned
ID: 413335
70 000 Kč