Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

U Dubu

Nový rodinný dvojdům 6+1 v oblíbené lokalitě Prahy 4 - Braník

U Dubu, Praha 4, Braník

ID 412688 Parkování garáž
Nemovitost Dvojdům Balkon/ terasa 26 m²
Dispozice 6+1 Zařízeno Ne
Velikost 315 m² Velikost pozemku 689 m²
Podlaží 2 Energetický štítek B
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 110 000 Kč / měsíc + 9 000 Kč měsíční poplatky

Nabízíme exkluzivní bydlení v prostorném moderním světlém nezařízeném rodinném dvojdomě 6+1 k pronájmu se zahradou a výhledem na Hradčany v poklidné lokalitě pražského Braníka - ulice U Dubu - v blízkosti zeleně a s veškerou občanskou vybaveností.

Velkorysou obytnou plochu čítající celkem 315 m2 nabízí svým nájemníkům k užívání tento moderní nezařízený rodinný dvojdům 6+1 k pronájmu. V přízemí domu je situován vzdušný obývací pokoj se vstupem na zahradu, designová kuchyně s jídelnou, prádelna a samostatná toaleta. V patře lze naleznout 3 světlé ložnice, šatny a koupelnu. Podkroví domu je tvořeno ložnicí s koupelnou, pokojem pro hosty/pracovnou, 2 šatnami a 2 terasami. Dům disponuje rovněž suterénem, který nabízí pokoj pro hosty/posilovnu, šatnu koupelnu, kotelnu, úložné prostory a garáž pro 2 vozy.

Poklidná tichá lokalita pražského Braníka s kompletní občanskou vybaveností je ideálním místem pro rodiny s dětmi především díky hned několika mateřským, základním i středním školám, několika dětským hřištím a četné zeleni v blízkosti bydlení. Rovněž lze nedaleko naleznout například pošty, autobusové stanice, restaurace, obchody, lékárny, zimní stadion, volejbalové či tenisové kurty nebo paintball.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 9 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Nebušická
Nebušická 100 000 Kč Nebušická, Praha 6 262 m²
K Vinicím
K Vinicím 77 550 Kč K Vinicím, Praha 6 237 m²
Dřevná
Dřevná 24 000 Kč Dřevná, Praha 2 48 m²
Poslat email příteli
zavřít okno