Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

U Panské zahrady

Zcela nová luxusní samostatně stojící vila, která se nachází ve velmi atraktivní lokalitě v Praze 5 nedaleko Německé školy

U Panské zahrady, Praha 5, Jinonice

ID 395131 Parkování garáž
Nemovitost Vila Balkon/ terasa 50 m²
Dispozice 7+kk Zařízeno Ne
Velikost 400 m² Velikost pozemku 1350 m²
Podlaží 2 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici červenec / 2021
Pronájem: 110 000 Kč / měsíc + 10 000 Kč měsíční poplatky

Jedna z velmi příjemných lokalit Prahy - Jinonice - Vám nyní nově představuje vysoce moderní nezařízený rodinný dům 7+kk k pronájmu s impozantní zahradou. Tato vysoce atraktivní lokalita nabízí skvělou dopravní infrastrukturu a veškerou občanskou vybavenost v dosahu.

Tento nadčasový moderní, nezařízený rodinný dům 7+kk k pronájmu se rozkládá na obytné ploše čítající velkorysých 400 m2. Hned 3 obytná patra, vzájemně propojena privátním výtahem, nabízí svým rezidentům k užívání tato exkluzivní nemovitost. Lze zde naleznout obývací pokoj s krbem, designový kuchyňský kout, prádelna, 3 šatny, 5/6 prostorných ložnic a 5 moderních koupelen. K domu náleží též rozlehlá samozavlažovací zahrada, 2 terasy a 2 velkokapacitní garážová parkovací stání. Reprezentativní bydlení pro náročné klienty.

Atraktivní příjemná lokalita pražských Jinonic disponuje kompletní občanskou vybaveností - pošta, lékárna, restaurace, obchody, autobusové stanice, mateřské a základní školy, dětská hřiště aj. V pěší vzdálenosti 15 min se nachází stanice metra Nové Butovice. V blízkosti bydlení lze rovněž naleznout Německou školu, Obchodní centrum Bucharova, Nákupní centrum Galerie Butovice, Prokopské a Dalejské údolí, park Cibulka aj.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 10 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

U Panské zahrady
U Panské zahrady 90 000 Kč U Panské zahrady, Praha 5 270 m²
K Vinicím
K Vinicím 77 550 Kč K Vinicím, Praha 6 237 m²
Nebušická-Nebušice
Nebušická-Nebušice 100 000 Kč Nebušická, Praha 6 270 m²
Poslat email příteli
zavřít okno