Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

V Šáreckém údolí

Zcela nově postavený nadstandardní koncový řadový dům v projektu TOP REZIDENCE, situovaný v malebném prostředí plné zeleně na Praze 6.

V Šáreckém údolí, Praha 6, Dejvice

ID 411204 Parkování garáž
Nemovitost Řadový dům Balkon/ terasa Ano
Dispozice 5+kk Zařízeno Částečně
Velikost 167 m² Velikost pozemku 435 m²
Podlaží 2 Energetický štítek A
Status nemovitosti volný
K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 75 000 Kč / měsíc + 10 000 Kč měsíční poplatky

Nabízíme moderní, částečně zařízený řadový dům 5+kk k pronájmu, který je součástí rezidenčního projektu Top Rezidence, nacházející se v poklidné lokalitě pražských Dejvic - V Šáreckém Údolí. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a především rodiny s dětmi ocení nedaleké mateřské školky a základní školy, dětská hřiště aj. Na atraktivitě lokalita získává rovněž díky blízkosti přírodních krás Horní a Dolní Šárky.

Tento designový, částečně zařízený, řadový dům 5+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 167 m2 nabízí svým rezidentům k užívání přízemí skládající se ze vstupní haly, ložnice, samostatné toalety, vzdušného obývacího pokoje s moderním kuchyňským koutem, jídelním prostorem a přímým vstupem na udržovanou zahradu. V patře pak 3 další ložnice (z nichž jedna disponuje en-suite koupelnou), koupelna a balkon. Suterén je tvořen tělocvičnou/hernou a kotelnou. K domu náleží rovněž dvougaráž.

Vyhledávaná a atraktivní lokalita pražských Dejvic, s nedalekou velkorysou zelení v podobě prostranství např. Horní a Dolní Šárky, disponuje kompletní občanskou vybaveností - kavárny, lékárna, knihovna, obchody, restaurace aj. V blízkosti lze rovněž naleznout mateřské a základní školy či dětská hřiště. Skvělá dostupnost do centra i do mezinárodních škol.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLÍDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

V Šáreckém údolí
V Šáreckém údolí 65 000 Kč V Šáreckém údolí, Praha 6 190 m²
Musílkova
Musílkova 130 000 Kč Musílkova, Praha 5 540 m²
U Dvou srpů
U Dvou srpů 51 000 Kč U Dvou srpů, Praha 5 183 m²
Poslat email příteli
zavřít okno