Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Zvěřinova

Částečně zařízený mezonetový byt 3+kk ve vyhledávané lokalitě Prahy 3 - Strašnice

Zvěřinova, Praha 3, Strašnice

ID 412792 Parkování garážové stání
Nemovitost Mezonet Balkon/ terasa Ano
Dispozice 3+kk Zařízeno Částečně
Velikost 108 m² Energetický štítek B
Podlaží 13 K dispozici srpen / 2021
Status nemovitosti volný
Pronájem: 29 000 Kč / měsíc + měsíční poplatky

Nabízíme vysoce moderní, částečně zařízený, mezonetový byt 3+kk k pronájmu, který je součástí bytového projektu Tulipa Třebešín v poklidné lokalitě Strašnic. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a především rodiny s dětmi ocení nedaleké mateřské školy, základní a střední školy aj. Na atraktivitě lokalita získává rovněž díky blízkosti parku Parukářka.

Ve 12. a 13. patře bytového projektu s výtahem je situován tento světlý, částečně zařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu disponující obytnou plochou 108 m2. Vzdušný interiér bytu je tvořen vstupní halou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, 2 prostornými ložnicemi a 3 koupelnami. Mezonet nabízí k užívání balkon a hned 4 impozantní terasy. Dostatek úložného prostoru ve vestavěných skříních a 2 prostorných komorách. Možnost užívání garážového stání.

Vyhledávanou klidnou lokalitu Zvěřinovy ulice ve Strašnicích ocení především rodiny s dětmi, díky těsné blízkosti lékáren, jeslí, mateřských škol, základních a středních škol, gymnázií, konzervatoře, dětských hřišť aj. Lokalita se rovněž vyznačuje snadnou a rychlou dostupností do parku Parukářka, Malešického parku nebo parku Židovské pece, kde se mimo dětská hřiště nachází rovněž střelnice.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Veleslavínova
Veleslavínova 70 000 Kč Veleslavínova, Praha 1 200 m²
Pod Kaštany
Pod Kaštany 75 000 Kč Pod Kaštany, Praha 6 210 m²
Slavíkova
Slavíkova 100 000 Kč Slavíkova, Praha 2 210 m²
Poslat email příteli
zavřít okno