Služby developerům

Kompletní služby pro realizaci nových domů a bytů v Praze

Máte zájem o nezávislou konzultaci možností Vašeho projektu? Chcete Vaše investice do nových bytů a domů v Praze co nejefektivněji zhodnotit? Potřebujete odborné rady se skladbou bytů/domů, jejich standardního vybavení, optimální distribuce prodejní ceny dle kvality jednotlivých bytů? Pak Vás jistě budou zajímat naše služby.

Poskytujeme kompletní služby pro realizaci nových domů a bytů v Praze – od základního posouzení konkurenční situace Vašeho projektu, až po komplexní partnerství při jeho realizaci, prodeji ale i klientském financování. Tyto služby poskytujeme nejen našim stávajícím dlouhodobým partnerům, ale jsme připraveni je nabídnout i investorům, kteří připravují nový rezidenční projekt. V rámci smluvních podmínek s námi získáte jasné a předem definované parametry spolupráce.

Realitní kancelář LEXXUS a.s. působí na trhu rezidenčních nemovitostí již od 90. let, řadíme se tak mezi nejzkušenější realitní kanceláře v Praze. Za více než dvacet let práce pro developerské společnosti máme hlubokou znalost trhu s novými byty a domy, dobrou pozici, profesionální tým a všechny nástroje pro zajištění úspěšného prodeje Vašeho projektu. Jsme si vědomi faktu, že každý developerský projekt by měl odpovídat standardním měřítkům developerských rizik a profitability. A to je, mimo jiné, přidaná hodnota realitní společnosti LEXXUS a.s. – využití znalostí a schopností k optimalizaci projektů našich developerů a jejich prodeje.

Prodej bytů a domů v Praze – profesionálně a spolehlivě

Jsme odborníci na prodej bytů a domů v Praze – významnou hodnotou spolupráce s námi je také nejen naše schopnost prodejní optimalizace projektu již ve fázi jeho stavební přípravy, a tedy minimalizace nákladů, ale zvláště kumulace poptávky, a to i té neuspokojené, z našich dalších projektů.

Za dobu svého trvání se naše společnost stala synonymem důvěry, serióznosti a široké kvalitní nabídky nových bytů a domů. Naše specializace na oblast rezidenčních projektů nám umožňuje analyzovat trh, úroveň poptávky i nabídky v dané lokalitě a v součinnosti s našimi prodejními aktivitami tak monitorovat trh nových bytových projektů již od roku 2000.

Průzkum trhu a reporting

Realitní kancelář LEXXUS a.s. je bezkonkurenčním zdrojem informací o rezidenčním trhu s novými byty a domy a jeho vývoji. Naše odborné studie a analýzy developerských projektů slouží jak developerům pro optimalizaci jejich projektů, tak i financujícím bankám pro posouzení bezpečnosti investice.

Příprava projektu na nové byty a domy

Díky naší hluboké znalosti poptávky po bytech a domech v Praze jsme schopni maximalizovat efektivitu Vašeho projektu. A to v oblasti skladby bytů, jejich standardního vybavení, či optimální distribuce prodejní ceny dle kvality jednotlivých bytů a v mnohých dalších aspektech.

Marketing a prodej bytů a domů v Praze

Inzertní kampaně jednotlivých developerů na prodej bytů a domů v Praze doplňujeme vlastním marketingem (interní i externí forma médií od realitních serverů, vlastních webových prezentací, tištěné inzerce, PR, outdooru, až po prezentaci ve vlastním prodejním centru). Se zájemci o nové bydlení absolvujeme celý proces prodeje až do fáze podpisu kupních smluv.

Služby investorům a developerům od A do Z

V základní nabídce našich služeb investorům a developerům naleznete:

 1. Přípravu projektu:
  • analýza nabídky a poptávky po nových bytech v Praze
  • návrh velikostí a skladby bytů v projektu
  • posouzení projektu, dispozičního řešení bytů
  • posouzení/návrh standardního vybavení
  • návrh průměrné ceny, případně podrobný ceník bytů
  • doplňkové služby
  • konzultace
 2. Asistenci při přípravě prodejních dokumentů, definice prodejní strategie
 3. Management prodeje bytů i nebytových jednotek v Praze i okolí
 4. Reportování výsledků a odezvy marketingu


Na základě naší společné schůzky jsme připraveni projeknat konkrétní podobu našich služeb.

Kontakty:

Mgr. Denisa Višňovská, Partner, Business Development
e-mail: denisa.visnovska@lexxus.cz 
tel.:+420 221 111 999

Ing. Arch. Ondřej Diblík, Research specialist
e-mail:
tel.:+420 221 111 999

Reference

Mezi naše partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, patří i tyto developerské společnosti:

partneři