se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

Služby developerům

Kompletní služby pro realizaci nových domů a bytů v Praze

Máte zájem o nezávislou konzultaci možností Vašeho projektu? Chcete Vaše investice do nových bytů a domů v Praze co nejefektivněji zhodnotit? Potřebujete odborné rady se skladbou bytů/domů, jejich standardního vybavení, optimální distribuce prodejní ceny dle kvality jednotlivých bytů? Pak Vás jistě budou zajímat naše služby.

Poskytujeme kompletní služby pro realizaci nových domů a bytů v Praze – od základního posouzení konkurenční situace Vašeho projektu, až po komplexní partnerství při jeho realizaci, prodeji ale i klientském financování. Tyto služby poskytujeme nejen našim stávajícím dlouhodobým partnerům, ale jsme připraveni je nabídnout i investorům, kteří připravují nový rezidenční projekt. V rámci smluvních podmínek s námi získáte jasné a předem definované parametry spolupráce.

Realitní kancelář LEXXUS a.s. působí na trhu rezidenčních nemovitostí již od 90. let, řadíme se tak mezi nejzkušenější realitní kanceláře v Praze. Za více než dvacet let práce pro developerské společnosti máme hlubokou znalost trhu s novými byty a domy, dobrou pozici, profesionální tým a všechny nástroje pro zajištění úspěšného prodeje Vašeho projektu. Jsme si vědomi faktu, že každý developerský projekt by měl odpovídat standardním měřítkům developerských rizik a profitability. A to je, mimo jiné, přidaná hodnota realitní společnosti LEXXUS a.s. – využití znalostí a schopností k optimalizaci projektů našich developerů a jejich prodeje.

Prodej bytů a domů v Praze – profesionálně a spolehlivě

Jsme odborníci na prodej bytů a domů v Praze – významnou hodnotou spolupráce s námi je také nejen naše schopnost prodejní optimalizace projektu již ve fázi jeho stavební přípravy, a tedy minimalizace nákladů, ale zvláště kumulace poptávky, a to i té neuspokojené, z našich dalších projektů.

Za dobu svého trvání se naše společnost stala synonymem důvěry, serióznosti a široké kvalitní nabídky nových bytů a domů. Naše specializace na oblast rezidenčních projektů nám umožňuje analyzovat trh, úroveň poptávky i nabídky v dané lokalitě a v součinnosti s našimi prodejními aktivitami tak monitorovat trh nových bytových projektů již od roku 2000.

Průzkum trhu a reporting

Realitní kancelář LEXXUS a.s. je bezkonkurenčním zdrojem informací o rezidenčním trhu s novými byty a domy a jeho vývoji. Naše odborné studie a analýzy developerských projektů slouží jak developerům pro optimalizaci jejich projektů, tak i financujícím bankám pro posouzení bezpečnosti investice.

Příprava projektu na nové byty a domy

Díky naší hluboké znalosti poptávky po bytech a domech v Praze jsme schopni maximalizovat efektivitu Vašeho projektu. A to v oblasti skladby bytů, jejich standardního vybavení, či optimální distribuce prodejní ceny dle kvality jednotlivých bytů a v mnohých dalších aspektech.

Marketing a prodej bytů a domů v Praze

Inzertní kampaně jednotlivých developerů na prodej bytů a domů v Praze doplňujeme vlastním marketingem (interní i externí forma médií od realitních serverů, vlastních webových prezentací, tištěné inzerce, PR, outdooru, až po prezentaci ve vlastním prodejním centru). Se zájemci o nové bydlení absolvujeme celý proces prodeje až do fáze podpisu kupních smluv.

Služby investorům a developerům od A do Z

V základní nabídce našich služeb investorům a developerům naleznete:

 1. Přípravu projektu:
  • analýza nabídky a poptávky po nových bytech v Praze
  • návrh velikostí a skladby bytů v projektu
  • posouzení projektu, dispozičního řešení bytů
  • posouzení/návrh standardního vybavení
  • návrh průměrné ceny, případně podrobný ceník bytů
  • doplňkové služby
  • konzultace
 2. Asistenci při přípravě prodejních dokumentů, definice prodejní strategie
 3. Management prodeje bytů i nebytových jednotek v Praze i okolí
 4. Reportování výsledků a odezvy marketingu


Na základě naší společné schůzky jsme připraveni projeknat konkrétní podobu našich služeb.

Kontakty:

Mgr. Denisa Višňovská, Partner, Business Development
e-mail: denisa.visnovska@lexxus.cz 
tel.:+420 221 111 999

Ing. Arch. Ondřej Diblík, Research specialist
e-mail:
tel.:+420 221 111 999

Reference

Mezi naše partnery, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, patří i tyto developerské společnosti:

partneři