se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice

Plocha m2

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona
od: zpět na kategorie cen do:

Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS

Společnost LEXXUS a.s. je od roku 1993 jednička v prodeji nových bytů v Praze. Jsme profesionální realitní agentura, která si klade za cíl pomáhat developerům stavět byty a projekty dle aktuálních požadavků klientů a naopak pomáháme klientům najít jejich ideální domov. Specializujeme se výhradně na prodej nových bytů a domů v developerských projektech. V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky pro prodej těchto nemovitostí.

Domníváte se, že máte výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování a umíte pracovat samostatně? Chcete pomoct klientům najít nový domov? Pak hledáme právě Vás. Staňte se součástí profesionální společnosti, která v Praze prodala více než 10.000 nových bytů.

Aktuálně hledáme:

ASISTENT/KA S AJ - oddělení pronájmů

Pracovní náplň:

  • každodenní telefonický kontakt s klienty a hlavně majiteli
  • práce s interní databází a fotografiemi
  • administrativní podpora oddělení pronájmů
  • aktualizace a archivace inzerátů a smluv

Požadujeme:

  • znalost AJ a práce na PC podmínkou
  • komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • přátelský dynamický kolektiv spolupracovníků
  • zázemí stabilní společnosti
  • plný úvazek

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti na výběrovém řízení, budeme Vás v následujících dnech kontaktovat.

RECEPČNÍ S AJ

  • zajištění chodu recepce, administrativa
  • kontakt s klienty, vítání návštěv, občerstvení
  • příjem, distribuce a odesílání pošty
  • komunikace s externími dodavateli

Požadujeme:

  • znalost AJ podmínkou
  • pečlivost, zodpovědnost, důslednost
  • znalost práce na PC - uživatelské programy

Nabízíme:

  • pracovní doba dle dohody/ vhodné pro studenty
  • Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti na výběrovém řízení, budeme Vás v následujících dnech kontaktovat.

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS a.s. se sídlem Panská 6, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS a.s. byly společností LEXXUS a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat. Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mail: hr@lexxus.cz

Souhlas.pdf