se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice

Plocha m2

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona
od: zpět na kategorie cen do:

Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS

Společnost LEXXUS a.s. je od roku 1993 jednička v prodeji nových bytů v Praze. Jsme profesionální realitní agentura, která si klade za cíl pomáhat developerům stavět byty a projekty dle aktuálních požadavků klientů a naopak pomáháme klientům najít jejich ideální domov. Specializujeme se výhradně na prodej nových bytů a domů v developerských projektech. V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky pro prodej těchto nemovitostí.

Domníváte se, že máte výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování a umíte pracovat samostatně? Chcete pomoct klientům najít nový domov? Pak hledáme právě Vás. Staňte se součástí profesionální společnosti, která v Praze prodala více než 10.000 nových bytů.

Aktuálně hledáme:

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA – LEXXUS NORTON

Popis pozice:

- pronájem rezidenčních nemovitostí

Požadujeme:

- příjemné vystupování

- samostatnost, proaktivitu

- schopnost týmové spolupráce

- řidičský průkaz skupiny B

- plynulou znalost českého, anglického a ruského jazyka

- znalost dalšího jazyka výhodou

Nabízíme:

- zázemí a know how renomované firmy

- reprezentativní prostředí v centru Prahy

- marketingovou a právní podporu

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

- prodej rezidenčních nemovitostí

Požadujeme:

- profesionální a příjemné vystupování

- aktivní komunikační a vyjednávací schopnosti

- samostatnost a proaktivitu

- znalost realitního trhu

- aktivní znalost angličtiny či jiných jazyků výhodou

- uživatelskou znalost práce na PC

 Nabízíme:

- 3-6 měsíční zaškolení

- práci v profesionální realitní kanceláři s dlouholetou tradicí

- možnost profesního a osobního rozvoje

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS a.s. se sídlem Panská 6, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS a.s. byly společností LEXXUS a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mail: hr@lexxus.cz

Souhlas.pdf