se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

Partneři realitní kanceláře LEXXUS

Mezi naše dlouhodobé partnery se řadí nejvýznamnější společnosti s působností nejen v hlavním městě, které poskytují vždy kvalitní a profesionální servis, stejně tak jako kladou důraz na individuální přístup či vlastní specializaci.

     

           AK Bedrna s.r.o.

Advokátní kancelář Bedrna a společníci poskytují poradenství v oblasti smluvních vztahů, od zajištění vzorových smluvních dokumentů, přes management podpisů smluv až po zajištění právní komunikace s klienty.

www.bedrna.eu

Klientům společnosti LEXXUS, majitelům nových bytů i domů, nabízíme možnost realizace interiérového nábytku i kuchyní za zvýhodněných podmínek a to s bezchybným servisem - od samotného zaměření až po vlastní realizaci.

BONUS 10% se vztahuje na veškerý interiérový nábytek HANÁK, dalších 7-10% na spotřebiče vybraných značek, pracovní desky z přírodního a umělého kamene, skleněné obklady stěn a 7% na vybavení mycího centra společnosti FRANKE.

Společnost HANÁK má tradici v oblasti nábytku od roku 1920. Firma s rodinnou tradicí staví na kvalitě, poctivosti a designu. Sortiment společnosti Hanák zahrnuje kromě vysoce kvalitních kuchyní také vybavení obývajících pokojů včetně obývacích stěn a konferenčních stolků. Značku HANÁK nesou šatní a vestavěné skříně, postele, interiérové dveře i jídelní stoly.

Nábytek značky HANÁK charakterizují prvotřídní materiály z prověřených zdrojů, pečlivě opracované a olepené hrany, odolné sedmivrstvé lakování a důsledná kontrola kvality. Materiály jsou odebírány od prověřených českých dodavatelů a HANÁK ručí za jejich zdravotní nezávadnost a kvalitu.

www.hanakveletrzni.cz

HypoAsistent s.r.o.

HypoAsistent s.r.o. je přední makléřská společnost specializující se na hypoteční financování. Odborníky HypoAsistent spojují mnohaleté zkušenosti a jsou vyhledáváni kvůli dokonalému přehledu o kompletní nabídce produktů všech hypotečních bank. Klientům dokáží zajistit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky hypotéky.

www.hypoasistent.cz

HTC

Cílem HTC Corporation je přinášet do života dokonalost. Společnost se od svého založení v roce 1997 řadí mezi přední inovátory v oblasti chytrých mobilních zařízení a technologie virtuální reality. HTC má na svém kontě řadu celosvětově oceněných produktů a technologických prvenství včetně ikonické řady telefonů HTC One a HTC Desire. Hledání dokonalosti je středem všech aktivit společnosti – od nádherného designu a bezchybného zpracování, které inspiruje celý průmysl, po nevšední zážitky z mobilních technologií.

www.htc.com.

Siko Koupelny a.s.

V současnosti  provozuje společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ více než 50 prodejen v České republice a na Slovensku.  Tvoří tak největší specializovanou síť prodejen v oblasti vybavení koupelen a kuchyní. Nově do svého sortimentu zařadila také interiérové dveře, zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení. Strategií společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je důsledná orientace na zákazníka a jeho potřeby a snaha mít vždy co nejlepší nabídku na trhu.

www.siko-koupelny.cz

Oresi s.r.o.

Společnost Oresi s. r. o. provozuje maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně a již deset let se věnuje prodeji, vývoji, distribuci a montáži kuchyňských linek.

www.kuchyne-oresi.cz

Bytecheck s.r.o.

Bytecheck jsou nezávislí inspektoři nemovitostí. Hodnotí technický stav novostaveb i starších objektů, odhalují jejich nedostatky a vyčíslují náklady na opravy vad a poruch. Specifickými službami jsou profesionální soupisy vad a nedodělků novostaveb, stavebně-technické průzkumy starších nemovitostí, technické asistence při výběru developerského projektu.Klienti LEXXUS získávají slevu 20% na poskytované služby společností Bytecheck.

www.bytecheck.cz

Cesare Interier s.r.o.

Navrhujeme  a  vytváříme  kuchyňské,  bytové  a  kancelářské  interiéry. V  prostorách  studia  CESARE interier s.r.o. představujeme ukázky modelových sestav a veškeré vzorky vyráběných povrchů pečlivě vybraných značek. Obdivujeme italský design, bohatou inspiraci dopřáváme svým klientům, architektům a bytovým designérům. Nabízíme odborné konzultace, návrhy ve 3D, dopravu, stěhování a montáže, na přání i komplexní řešení interiérů. Spolupracujeme s osvědčenými partnery při řešení osvětlení, výmalby, textilních dekorací, tapet apod.

www.cesare.cz

Marimex

Společnost Marimex CZ s.r.o. poskytuje své služby na českém trhu již od roku 1993. Svým zbožím a službami, zejména v oblasti bazénové techniky, uspokojuje potřeby zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí. Jako první také přinesli na český trh nabídku infrasaun a stali se tak průkopníky této unikátní léčebné a regenerační technologie u nás.

www.marimex.cz

Návrh a realizace interiérů bytů, rodinných domů, firemních prostor, revitalizace a rekonstrukce staveb z hlediska úpravy dispozice a komplexního řešení převážně bytových interierů.

www.fabon.cz

ARTN

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskové občanské sdružení, které vzniklo jako právní subjekt po zhruba roční neformální předehře dne 12. 9. 2001. Členové Asociace jsou přední představitelé developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na trhu, dále přední představitelé a vyšší management veřejné správy, a záměrem je sdružovat i pedagogy a studenty vysokých škol se zájmem o tuto oblast. 

www.artn.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Zahrady Roztoky - rodinné domy k prodeji
Zahrady Roztoky - rodinné domy k prodeji od 8 239 791 Kč Jantarová od 161 m2
Hlavní obrázek nemovitosti
Rezidence Golf Hostivař - rodinné domy Praha 10 od 10 295 125 Kč od 123 m2
Jižní Louky, pozemky Praha západ
Jižní Louky, pozemky Praha západ od 3 710 000 Kč Na Hlinkách od 1085 m2
Hlavní obrázek nemovitosti
Nové Chabry - nové byty Viladomy B Info v RK od m2
Malátova - luxusní byty Praha 5
Malátova - luxusní byty Praha 5 od 6 900 000 Kč Malátova, Praha 5 od 80 m2
White Garden - nové byty na Praze 5
White Garden - nové byty na Praze 5 od 9 150 000 Kč Na Bělidle, Praha 5 od 99 m2
Marina Island - nové byty Praha 7
Marina Island - nové byty Praha 7 od 4 420 000 Kč Jankovcova, Praha 7 od 46 m2
U Rajské zahrady 2
U Rajské zahrady 2 od 5 500 000 Kč U Rajské zahrady, Praha 3 od 85 m2
Modřanka Tower - nové byty Praha 4
Modřanka Tower - nové byty Praha 4 od 3 767 068 Kč K Vystrkovu, Praha 4 od 50 m2