se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

Partneři realitní kanceláře LEXXUS

Mezi naše dlouhodobé partnery se řadí nejvýznamnější společnosti s působností nejen v hlavním městě, které poskytují vždy kvalitní a profesionální servis, stejně tak jako kladou důraz na individuální přístup či vlastní specializaci.

     

           AK Bedrna s.r.o.

Advokátní kancelář Bedrna a společníci poskytují poradenství v oblasti smluvních vztahů, od zajištění vzorových smluvních dokumentů, přes management podpisů smluv až po zajištění právní komunikace s klienty.

www.bedrna.eu

Klientům společnosti LEXXUS, majitelům nových bytů i domů, nabízíme možnost realizace interiérového nábytku i kuchyní za zvýhodněných podmínek a to s bezchybným servisem - od samotného zaměření až po vlastní realizaci.

BONUS 10% se vztahuje na veškerý interiérový nábytek HANÁK, dalších 7-10% na spotřebiče vybraných značek, pracovní desky z přírodního a umělého kamene, skleněné obklady stěn a 7% na vybavení mycího centra společnosti FRANKE.

Společnost HANÁK má tradici v oblasti nábytku od roku 1920. Firma s rodinnou tradicí staví na kvalitě, poctivosti a designu. Sortiment společnosti Hanák zahrnuje kromě vysoce kvalitních kuchyní také vybavení obývajících pokojů včetně obývacích stěn a konferenčních stolků. Značku HANÁK nesou šatní a vestavěné skříně, postele, interiérové dveře i jídelní stoly.

Nábytek značky HANÁK charakterizují prvotřídní materiály z prověřených zdrojů, pečlivě opracované a olepené hrany, odolné sedmivrstvé lakování a důsledná kontrola kvality. Materiály jsou odebírány od prověřených českých dodavatelů a HANÁK ručí za jejich zdravotní nezávadnost a kvalitu.

www.hanakveletrzni.cz

HypoAsistent s.r.o.

HypoAsistent s.r.o. je přední makléřská společnost specializující se na hypoteční financování. Odborníky HypoAsistent spojují mnohaleté zkušenosti a jsou vyhledáváni kvůli dokonalému přehledu o kompletní nabídce produktů všech hypotečních bank. Klientům dokáží zajistit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky hypotéky.

www.hypoasistent.cz

HTC

Cílem HTC Corporation je přinášet do života dokonalost. Společnost se od svého založení v roce 1997 řadí mezi přední inovátory v oblasti chytrých mobilních zařízení a technologie virtuální reality. HTC má na svém kontě řadu celosvětově oceněných produktů a technologických prvenství včetně ikonické řady telefonů HTC One a HTC Desire. Hledání dokonalosti je středem všech aktivit společnosti – od nádherného designu a bezchybného zpracování, které inspiruje celý průmysl, po nevšední zážitky z mobilních technologií.

www.htc.com.

Siko Koupelny a.s.

V současnosti  provozuje společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ více než 50 prodejen v České republice a na Slovensku.  Tvoří tak největší specializovanou síť prodejen v oblasti vybavení koupelen a kuchyní. Nově do svého sortimentu zařadila také interiérové dveře, zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení. Strategií společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je důsledná orientace na zákazníka a jeho potřeby a snaha mít vždy co nejlepší nabídku na trhu.

www.siko-koupelny.cz

Oresi s.r.o.

Společnost Oresi s. r. o. provozuje maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně a již deset let se věnuje prodeji, vývoji, distribuci a montáži kuchyňských linek.

www.kuchyne-oresi.cz

Bytecheck s.r.o.

Bytecheck jsou nezávislí inspektoři nemovitostí. Hodnotí technický stav novostaveb i starších objektů, odhalují jejich nedostatky a vyčíslují náklady na opravy vad a poruch. Specifickými službami jsou profesionální soupisy vad a nedodělků novostaveb, stavebně-technické průzkumy starších nemovitostí, technické asistence při výběru developerského projektu.Klienti LEXXUS získávají slevu 20% na poskytované služby společností Bytecheck.

www.bytecheck.cz

Cesare Interier s.r.o.

Navrhujeme  a  vytváříme  kuchyňské,  bytové  a  kancelářské  interiéry. V  prostorách  studia  CESARE interier s.r.o. představujeme ukázky modelových sestav a veškeré vzorky vyráběných povrchů pečlivě vybraných značek. Obdivujeme italský design, bohatou inspiraci dopřáváme svým klientům, architektům a bytovým designérům. Nabízíme odborné konzultace, návrhy ve 3D, dopravu, stěhování a montáže, na přání i komplexní řešení interiérů. Spolupracujeme s osvědčenými partnery při řešení osvětlení, výmalby, textilních dekorací, tapet apod.

www.cesare.cz

Marimex

Společnost Marimex CZ s.r.o. poskytuje své služby na českém trhu již od roku 1993. Svým zbožím a službami, zejména v oblasti bazénové techniky, uspokojuje potřeby zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí. Jako první také přinesli na český trh nabídku infrasaun a stali se tak průkopníky této unikátní léčebné a regenerační technologie u nás.

www.marimex.cz

Návrh a realizace interiérů bytů, rodinných domů, firemních prostor, revitalizace a rekonstrukce staveb z hlediska úpravy dispozice a komplexního řešení převážně bytových interierů.

www.fabon.cz

GrilCentrum

Grily Weber se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších grilů na světě. Mezi hlavní přednosti grilu Weber patří především dokonalá kvalita. Tyto zahradní grily mají extrémně dlouhou životnost díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně a všem jeho vnitřním částem, jako např. hořákům a zapalovacím a čistícím systémům.

www.grilcentrum.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Hořejší nábřeží
Hořejší nábřeží 1 600 EUR Hořejší nábřeží, Praha 5 58 m2
Hřebenky
Hřebenky Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 148.24 m2
Londýnská
Londýnská 22 000 Kč Londýnská, Praha 2 86 m2
Hornoměcholupská
Hornoměcholupská 10 606 825 Kč Hornoměcholupská, Praha 10 123.3 m2
R.A. Dvorského
R.A. Dvorského 4 090 000 Kč R.A. Dvorského, Praha 10 64.7 m2
Chodská
Chodská 17 900 000 Kč Chodská, Praha 2 209 m2
Bydlení Na Beránku - nový pozemek k prodeji
Bydlení Na Beránku - nový pozemek k prodeji 9 039 120 Kč Československého exilu, Praha 4 856 m2
Lipovská
Lipovská 3 608 817 Kč Lipovská, Praha 5 40.2 m2
Senovážné náměstí
Senovážné náměstí 55 000 Kč Senovážné náměstí, Praha 1 135 m2