se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

Právní ujednání

Vyobrazení, články, inzeráty a jiné informace zveřejněné na těchto webových stránkách mohou být kopírovány pouze pro osobní potřebu návštěvníka stránek a nesmí být dále uveřejňovány bez předchozího písemného souhlasu společnosti LEXXUS a.s. Obsah webových stránek je chráněn podle autorského zákona (zák.č. 121/2000 Sb. v platném znění), zákona o ochranných známkách (zák.č. 213/1995 Sb. v platném znění) a dalších právních předpisů.

Přestože tyto stránky jsou průběžně aktualizovány, za případné škody způsobené neúplnou nebo nesprávnou informací publikovanou na těchto stránkách nenese společnost LEXXUS a.s. odpovědnost.

Poučení klientů – spotřebitelů 

V rámci naší povinnosti jako zprostředkovatele vůči Vám jako spotřebitelům Vás v souladu s ust. § 14 zákona o ochraně spotřebitele informujeme :

Dojde-li mezi Vámi jako spotřebitelem a námi jako zprostředkovatelem ke sporu, máte právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele jste oprávněni podat k České obchodní inspekci (mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ADR). Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporu jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz včetně formuláře k zahájení řízení o mimosoudní řešení sporu.

Ochrana dat

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti (zák. č. 480/2004 Sb. v platném znění) jsou nabídky nemovitostí zasílané elektronickou poštou reklamou, a tudíž i obchodním sdělením ve smyslu tohoto zákona. Pokud společnost LEXXUS a.s. získá od návštěvníka těchto stránek jeho e-mailovou adresu v souvislosti s jeho projeveným zájmem o inzerovanou nemovitost, se zájmem disponovat s vlastní nemovitostí apod., případně pokud si návštěvník bude přát zasílat informace a novinky ohledně nabízených nemovitostí, je společnost za splnění dalších zákonných podmínek oprávněna tuto adresu návštěvníka využívat pro potřeby šíření obchodních sdělení týkajících se vlastních produktů s tím, že adresát bude mít možnost přímo a účinně zaslat informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace odesílatelem nadále zasílány.

Společnost LEXXUS a.s. je oprávněna nakládat s osobními údaji poskytnutými návštěvníky těchto stránek jen podle zákona o ochraně osobních údajů (zák. č. 101/2000 Sb. v platném znění).

Mohlo by vás zajímat

Zelené město 2 - nové byty Praha 9
Zelené město 2 - nové byty Praha 9 od 3 682 645 Kč Učňovská, Praha 9 od 46 m2
Nové Chabry - nové byty Viladomy E
Nové Chabry - nové byty Viladomy E od 4 523 000 Kč K Beranovu, Praha 8 od 66 m2
Hlavní obrázek nemovitosti
Byty na Cibulce - nové byty Praha 5 Info v RK od m2
Modrý Platan - nové rodinné domy
Modrý Platan - nové rodinné domy od 6 690 000 Kč Vysoký Újezd od 130 m2
Byty Malešice - nové byty Praha 10
Byty Malešice - nové byty Praha 10 od 5 976 254 Kč Počernická, Praha 10 od 81 m2
Velká Brána - nové byty Horoměřice
Velká Brána - nové byty Horoměřice od 2 815 292 Kč Na Pískách od 53 m2
Bydlení Na Beránku II. - nové byty Praha 4
Bydlení Na Beránku II. - nové byty Praha 4 od 2 673 844 Kč Československého exilu, Praha 4 od 35 m2
Hlavní obrázek nemovitosti
Rodinné domy Přezletice Info v RK od m2
Hřebenky
Hřebenky Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 od m2