Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS

Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

Aktuálně hledáme:

Realitní makléř/ka - odd. pronájmů

Co práce obnáší?

  • samostatný pronájem rezidenčních nemovitostí
  • podíl na získávání zakázek, přípravě a formování marketingových kampaní a strategií
  • práce v týmu i samostatně

Jaký/á jsi?

  • máš příjemné vystupování
  • rád/a komunikuješ s lidmi a nebojíš se obchodního jednání
  • jsi samostatný/á a nechce se Ti čekat na příležitosti, raději se jich sám/sama chopíš
  • možná již nějakou praxi v oboru máš, ale pokud ne, všechno Tě naučíme
  • mluvíš dobře anglicky a možná i jiným světovým jazykem

Co Ti nabízíme?

  • zaškolíme Tě a zapojíme do týmu profesionálů v pronájmech a marketingu
  • zázemí profesionální firmy se silnou značkou
  • když se Ti bude dařit, možná se časem vypracuješ na vyšší pozici

V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mail: hr@lexxus.cz

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti na výběrovém řízení, budeme Vás v následujících dnech kontaktovat.

Realitní makléř/ka - odd. prodejů

  • samostatný prodej rezidenčních nemovitostí
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • podílení se na přípravě a formování marketingových kampaní a strategií
  • samostatnou i týmovou práci

Jaký/á jsi?

  • rád/a komunikuješ s lidmi a svět obchodu je to, v čem se cítíš jako ryba ve vodě
  • jsi samostatný/á a nechce se ti čekat na příležitosti, raději se jich sám/sama chopíš
  • to, že ovládáš počítač, je jasné

  • zaškolíme Tě a zapojíme do týmu profesionálů v prodeji
  • oddělení marketingu, IT, právníků, kteří jsou vždy k dispozici
  • možný kariérní postup

Asistent/ka specialista náboru nemovitostí

Popis pozice:

  • komunikace  s majiteli a náběr nemovitostí vhodných k pronájmu převážně zahraniční klientele,
  • aktualizace nemovitostí v rámci interní databáze; vytváření inzerátů,
  • vedení evidence majitelů a důsledná kontrola údajů,
  • aktivní sledování trhu a strategické vyhledávání nemovitostí,
  • poradenská činnost majitelům,
  • koordinace focení nemovitostí spolupráce s marketingovým ( ostatními) oddělením při inzerci.

Požadujeme:

  • administrativní znalosti (Word, Excel),
  • plynulou znalost anglického a českého jazyka,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
  • vlastní iniciativu, samostatnost, flexibilita,
  • pozitivní přístup.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
  • přátelský dynamický kolektiv spolupracovníků,
  • zázemí stabilní společnosti.

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS a.s. se sídlem Náměstí Republiky 2090/3a, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS a.s. byly společností LEXXUS a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Souhlas.pdf