Kariéra v realitní kanceláři LEXXUS

Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

Aktuálně hledáme:

Realitní makléř/ka - odd. pronájmů

Co práce obnáší?

Jaký/á jsi?

Co Ti nabízíme?

V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na e-mail: hr@lexxus.cz

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti na výběrovém řízení, budeme Vás v následujících dnech kontaktovat.

Realitní makléř/ka - odd. prodejů

Jaký/á jsi?

Junior grafik/čka

Popis pozice

- zpracování inzerce projektů, individuálních nemovitostí a brandu
- práce v Adobe Photoshop, InDesign, ale i Ilustratoru
- tvorba brožur a newsletterů v korporátní grafice
- vymýšlení kreativních konceptů pro developerské projekty a prezentace svých nápadů interně + klientům
- evidence a archivace fotografií nemovitostí, práce s fotografiemi (retuše, animace)

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou,
- znalost a zkušenost z předchozí praxe: Adobe Photoshop, InDesign, Ilustrator
- smysl pro detail, kreativní nápady,
- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost,
- práce na ŽL,
- aktivní znalost AJ

Nabízíme:

- pracovní zázemí v nových kancelářích na náměstí Republiky
- výborný pracovní kolektiv
- kreativní činnost - zejména pro developerské projekty vymýšlíme kompletní koncept od loga, přes claim po vizuály jednotlivých inzerátů
- možnost pracovat ve firmě, která je špičkou ve svém oboru
- zajímavý start kariéry a možný kariérní postup - senior grafik / desinger / idea maker

Zároveň se životopisem prosím zašlete ukázku svých dosavadních prací.

Poskytnutí osobních údajů:

Zasláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, vyplývajícími z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti LEXXUS a.s. se sídlem Náměstí Republiky 2090/3a, Praha 1, IČO 26208024 v souvislosti s výběrovým řízením na pozici ve společnosti LEXXUS a.s. byly společností LEXXUS a.s. shromažďovány a zpracovávány pro zmíněné účely, a to po dobu nezbytně nutnou k dosažení tohoto účelu. Současně beru na vědomí, že uvedený souhlas mohu kdykoli odvolat.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o práci, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Souhlas.pdf