Pro klienty

Díky naší široké nabídce nemovitostí a individuálnímu přístupu od nás vždy dostanete profesionální podporu - ať hledáte nemovitost k pronájmu, nebo ke koupi. Naši makléři Vám díky dlouholetým zkušenostem a znalostem pražského realitního trhu najdou nemovitost přesně podle Vašich představ.

Prodej
Informování o aktuálním stavu pražského realitního trhu a jeho předpokládaném vývoji
Vyhledání optimální nemovitosti v Praze a okolí podle specifických přání klienta
Zorganizování prohlídky nemovitostí dle časových možností klienta včetně videoprohlídek v reálném čase (Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy)
Zajištění veškerých právních dokumentů
Zajištění advokátní, případně notářské, úschovy / jistotních účtů
Pomoc při výběru nejvýhodnější hypotéky pro Vás a Vaši nemovitost

Pronájem
Informování o aktuálním stavu pražského realitního trhu a jeho předpokládaném vývoji
Doporučení vhodných nemovitostí k pronájmu
Výběr nejzajímavějších možností na pronájem nemovitostí z obsáhlé databáze podle požadavků a rozpočtu klienta
Osobní účast makléře na prohlídkách objektů, možnost videoprohlídek v reálném čase (Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy)
Zprostředkování smlouvy na pronájem nemovitosti včetně právního poradenství a oceňování nemovitostí po dohodě s majiteli
Zajištění předávacího protokolu a osobní účast makléře při předání objektu klientovi i zpět pronajímateli
Kompletní poradenské, provozní a konzultační služby po celou dobu pronájmu nemovitosti


Další služby pro naše klienty:

Hypotéka LEXXUS
Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky. Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.


Architekt
Ať už potřebujete pomoci s rekonstrukcí a vybavením bytu, se zpracováním architektonické studie dispoziční úpravy nebo s návrhem interiéru na klíč, můžete se spolehnout na realitní kancelář LEXXUS. Spolupracujeme s interiérovou architektkou Ing. Arch. Annou Lacovou, která patří mezi špičku mezi českými designery.

Právní služby
Klientům nabízíme komplexní právní služby, od návrhu a konzultace veškeré smluvní dokumentace (např. rezervační, kupní nebo nájemní smlouvy) přes zajištění advokátní úschovy po zastupování v řízení před katastrálním úřadem.