Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

Partneři realitní kanceláře LEXXUS

Mezi naše dlouhodobé partnery se řadí nejvýznamnější společnosti s působností nejen v hlavním městě, které poskytují vždy kvalitní a profesionální servis, stejně tak jako kladou důraz na individuální přístup či vlastní specializaci.

     

           AK Bedrna

Advokátní kancelář Bedrna a společníci poskytují poradenství v oblasti smluvních vztahů, od zajištění vzorových smluvních dokumentů, přes management podpisů smluv až po zajištění právní komunikace s klienty.

www.bedrna.cz

Klientům společnosti LEXXUS, majitelům nových bytů i domů, nabízíme možnost realizace interiérového nábytku i kuchyní za zvýhodněných podmínek a to s bezchybným servisem - od samotného zaměření až po vlastní realizaci.

BONUS 10% se vztahuje na veškerý interiérový nábytek HANÁK, dalších 7-10% na spotřebiče vybraných značek, pracovní desky z přírodního a umělého kamene, skleněné obklady stěn a 7% na vybavení mycího centra společnosti FRANKE.

Společnost HANÁK má tradici v oblasti nábytku od roku 1920. Firma s rodinnou tradicí staví na kvalitě, poctivosti a designu. Sortiment společnosti Hanák zahrnuje kromě vysoce kvalitních kuchyní také vybavení obývajících pokojů včetně obývacích stěn a konferenčních stolků. Značku HANÁK nesou šatní a vestavěné skříně, postele, interiérové dveře i jídelní stoly.

Nábytek značky HANÁK charakterizují prvotřídní materiály z prověřených zdrojů, pečlivě opracované a olepené hrany, odolné sedmivrstvé lakování a důsledná kontrola kvality. Materiály jsou odebírány od prověřených českých dodavatelů a HANÁK ručí za jejich zdravotní nezávadnost a kvalitu.

www.hanakveletrzni.cz

HypoAsistent s.r.o.

HypoAsistent s.r.o. je přední makléřská společnost specializující se na hypoteční financování. Odborníky HypoAsistent spojují mnohaleté zkušenosti a jsou vyhledáváni kvůli dokonalému přehledu o kompletní nabídce produktů všech hypotečních bank. Klientům dokáží zajistit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky hypotéky.

www.hypoasistent.cz

HTC

Cílem HTC Corporation je přinášet do života dokonalost. Společnost se od svého založení v roce 1997 řadí mezi přední inovátory v oblasti chytrých mobilních zařízení a technologie virtuální reality. HTC má na svém kontě řadu celosvětově oceněných produktů a technologických prvenství včetně ikonické řady telefonů HTC One a HTC Desire. Hledání dokonalosti je středem všech aktivit společnosti – od nádherného designu a bezchybného zpracování, které inspiruje celý průmysl, po nevšední zážitky z mobilních technologií.

www.htc.com

Siko Koupelny a.s.

V současnosti  provozuje společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ více než 50 prodejen v České republice a na Slovensku.  Tvoří tak největší specializovanou síť prodejen v oblasti vybavení koupelen a kuchyní. Nově do svého sortimentu zařadila také interiérové dveře, zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení. Strategií společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ je důsledná orientace na zákazníka a jeho potřeby a snaha mít vždy co nejlepší nabídku na trhu.

www.siko-koupelny.cz

Oresi s.r.o.

Společnost Oresi s. r. o. provozuje maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně a již deset let se věnuje prodeji, vývoji, distribuci a montáži kuchyňských linek.

www.kuchyne-oresi.cz

Cesare Interier s.r.o.

Navrhujeme  a  vytváříme  kuchyňské,  bytové  a  kancelářské  interiéry. V  prostorách  studia  CESARE interier s.r.o. představujeme ukázky modelových sestav a veškeré vzorky vyráběných povrchů pečlivě vybraných značek. Obdivujeme italský design, bohatou inspiraci dopřáváme svým klientům, architektům a bytovým designérům. Nabízíme odborné konzultace, návrhy ve 3D, dopravu, stěhování a montáže, na přání i komplexní řešení interiérů. Spolupracujeme s osvědčenými partnery při řešení osvětlení, výmalby, textilních dekorací, tapet apod.

www.cesare.cz

Marimex

Společnost Marimex CZ s.r.o. poskytuje své služby na českém trhu již od roku 1993. Svým zbožím a službami, zejména v oblasti bazénové techniky, uspokojuje potřeby zákazníků nejen u nás, ale i v zahraničí. Jako první také přinesli na český trh nabídku infrasaun a stali se tak průkopníky této unikátní léčebné a regenerační technologie u nás.

www.marimex.cz

Návrh a realizace interiérů bytů, rodinných domů, firemních prostor, revitalizace a rekonstrukce staveb z hlediska úpravy dispozice a komplexního řešení převážně bytových interierů.

www.fabon.cz

ARTN

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskové občanské sdružení, které vzniklo jako právní subjekt po zhruba roční neformální předehře dne 12. 9. 2001. Členové Asociace jsou přední představitelé developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na trhu, dále přední představitelé a vyšší management veřejné správy, a záměrem je sdružovat i pedagogy a studenty vysokých škol se zájmem o tuto oblast. 

www.artn.cz

Sousedé.cz

Portál Sousedé.cz vám ulehčí správu a komunikaci se sousedy ve vašem společenství vlastníků nebo bytovém družstvu. Vyřešíte zde všechny důležité věci z pohodlí domova, skrze počítač nebo mobil. Splníte celou řadu zákonných povinností a za používání vůbec neplatíte.

www.sousede.cz