Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

O nás

kanceláře lexxus

Realitní kancelář LEXXUS, nové byty a domy, reality Praha a okolí

Realitní kancelář LEXXUS a.s., člen skupiny LEXXUS, Vám nabízí velký výběr starších a nových bytů, novostaveb v developerských projektech, prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Praze a okolí. Patříme již více než dvě desítky let k nejvýznamnějším realitním kancelářím v Praze. V portfoliu naší společnosti naleznete nové rezidenční projekty, nové byty a domy, second hand novostaveb, rodinné domy na prodej i luxusní nemovitosti k prodeji  či pronájmu.

Nové byty a domy – v kombinaci s výhodnými podmínkami financování koupě nemovitostí pomocí HYPOTÉKY LEXXUS Vám umožní získat nové a kvalitní bydlení. Toužíte-li žít na Starém či Novém Městě, Josefově, Malé Straně, v okolí Pražského hradu nebo v jiných atraktivních lokalitách Prahy a v jejím blízkém okolí, vyberte si z naší nabídky luxusních nemovitostí.

Kromě prodeje bytů a domů v Praze patří mezi naše služby také pronájem nemovitostí. Poradíme Vám, do které nemovitosti nejlépe investovat z pohledu návratnosti investice. Seznamte se s nejširší nabídkou nových bytů, individuálních nemovitostí na prodej či pozemků v Praze a okolí.

zaměstnanci lexxus

LEXXUS

Realitní kancelář LEXXUS a.s. – zaměřujeme se na prodej nemovitostí v nových rezidenčních projektech v Praze a blízkém okolí. Najdete u nás tedy zejména nové byty a domy v Praze. Jsme spolehlivým partnerem při prodeji domů, bytů i pozemků – díky dlouholeté tradici a prodejním zkušenostem naše nabídka zahrnuje jak nové rezidenční projekty českých i zahraničních developerů, tak i pestrou škálu bytových jednotek a rodinných domů právě z těchto projektů, určených k přeprodeji dalším majitelům, jako individuální nemovitosti.

K dispozici máme též luxusní domy a byty k prodeji či pronájmu – široký záběr naší společnosti v oblasti realit je doplněn o nabídku luxusních rezidenčních nemovitostí k prodeji i k pronájmu, včetně relokačních a dalších služeb. Tyto luxusní nemovitosti nabízíme pod značkou LEXXUS NORTON

lexxus norton sídlo

LEXXUS NORTON

Premiová značka LEXXUS NORTON zajišťuje prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních, a zejména rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky luxusních domů a bytů v Praze a okolí umisťuje pouze nemovitosti, či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům poskytujeme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.

Koupě, prodej i pronájem

Luxusní domy a byty v Praze – koupě, prodej i pronájem

Výběr nemovitosti je velmi osobní záležitostí a také ve většině případů výjimečným životním okamžikem. Realitní trh s luxusními domy či byty v Praze se může jevit transparentně a díky dnešním možnostem internetu jistě zabezpečuje i rozsáhlou nabídku. Orientace v nabídce trhu s realitami v Praze, dále posouzení nemovitostí a následný výběr může zároveň přinést velká překvapení.

Nabídce luxusních domů a bytů ke koupi, prodeji i pronájmu v Praze a okolí opravdu rozumíme – naše odbornost, zkušenosti a trpělivý přístup Vám může pomoci nejenom v užším výběru vhodných nemovitostí, ale také následně přispět k bezpečné koupi a spokojenosti s novým bydlením nebo rodinnou investicí.

S nabídkou exkluzivních a luxusních nemovitostí v Praze a okolí se můžete seznámit na www.lexxusnorton.cz

hrad Slovensko

Lexxus Slovensko

LEXXUS – realitná kancelária Bratislava patří mezi nejvýznamnější bratislavské realitní společnosti, které se specializují na rezidenční nemovitosti. Díky silnému zázemí, detailní znalostní místního trhu a vědomostem makléřů a osobním kontaktům dokážeme zabezpečit aktivní nabídku při prodeji, koupi a pronájmu nemovitosti, stejně jako výhodné podmínky pro realizaci vašeho záměru. Prvotřídní klientský servis, zahrnující právní, daňové a hypoteční poradenství, je zárukou příjemné a bezproblémové transakce při koupi, prodeji, pronájmu či dalších investičních záměrech v rámci realitního trhu.

Více na www.lexxus.sk

Odkazy na další stránky:
Kariéra
Pro akcionáře