se slevou nemovitosti se slevou novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost seřadit sestupně seřadit vzestupně

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

O nás

kanceláře lexxus

Realitní kancelář LEXXUS, nové byty a domy, reality Praha a okolí

Realitní kancelář LEXXUS a.s., člen skupiny LEXXUS Group, Vám nabízí velký výběr starších a nových bytů, novostaveb v developerských projektech, prodej rodinných domů, bytů a pozemků v Praze a okolí. Patříme již více než dvě desítky let k nejvýznamnějším realitním kancelářím v Praze. V portfoliu naší společnosti naleznete nové rezidenční projekty, nové byty a domy, second hand novostaveb, rodinné domy na prodej i luxusní nemovitosti k prodeji  či pronájmu.

Nové byty a domy – v kombinaci s výhodnými podmínkami financování koupě nemovitostí pomocí HYPOTÉKY LEXXUS Vám umožní získat nové a kvalitní bydlení. Toužíte-li žít na Starém či Novém Městě, Josefově, Malé Straně, v okolí Pražského hradu nebo v jiných atraktivních lokalitách Prahy a v jejím blízkém okolí, vyberte si z naší nabídky luxusních nemovitostí.

Kromě prodeje bytů a domů v Praze patří mezi naše služby také pronájem nemovitostí. Poradíme Vám, do které nemovitosti nejlépe investovat z pohledu návratnosti investice. Seznamte se s nejširší nabídkou nových bytů, individuálních nemovitostí na prodej či pozemků v Praze a okolí.

zaměstnanci lexxus

LEXXUS

Realitní kancelář LEXXUS a.s. – zaměřujeme se na prodej nemovitostí v nových rezidenčních projektech v Praze a blízkém okolí. Najdete u nás tedy zejména nové byty a domy v Praze. Jsme spolehlivým partnerem při prodeji domů, bytů i pozemků – díky dlouholeté tradici a prodejním zkušenostem naše nabídka zahrnuje jak nové rezidenční projekty českých i zahraničních developerů, tak i pestrou škálu bytových jednotek a rodinných domů právě z těchto projektů, určených k přeprodeji dalším majitelům, jako individuální nemovitosti.

K dispozici máme též luxusní domy a byty k prodeji či pronájmu – široký záběr naší společnosti v oblasti realit je doplněn o nabídku luxusních rezidenčních nemovitostí k prodeji i k pronájmu, včetně relokačních a dalších služeb. Tyto luxusní nemovitosti nabízíme pod značkou LEXXUS NORTON

lexxus norton sídlo

LEXXUS NORTON

Premiová značka LEXXUS NORTON zajišťuje prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních, a zejména rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky luxusních domů a bytů v Praze a okolí umisťuje pouze nemovitosti, či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům poskytujeme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.

Koupě, prodej i pronájem

Luxusní domy a byty v Praze – koupě, prodej i pronájem

Výběr nemovitosti je velmi osobní záležitostí a také ve většině případů výjimečným životním okamžikem. Realitní trh s luxusními domy či byty v Praze se může jevit transparentně a díky dnešním možnostem internetu jistě zabezpečuje i rozsáhlou nabídku. Orientace v nabídce trhu s realitami v Praze, dále posouzení nemovitostí a následný výběr může zároveň přinést velká překvapení.

Nabídce luxusních domů a bytů ke koupi, prodeji i pronájmu v Praze a okolí opravdu rozumíme – naše odbornost, zkušenosti a trpělivý přístup Vám může pomoci nejenom v užším výběru vhodných nemovitostí, ale také následně přispět k bezpečné koupi a spokojenosti s novým bydlením nebo rodinnou investicí.

S nabídkou exkluzivních a luxusních nemovitostí v Praze a okolí se můžete seznámit na www.lexxusnorton.cz

hrad Slovensko

Lexxus Slovensko

LEXXUS – realitná kancelária Bratislava patří mezi nejvýznamnější bratislavské realitní společnosti, které se specializují na rezidenční nemovitosti. Díky silnému zázemí, detailní znalostní místního trhu a vědomostem makléřů a osobním kontaktům dokážeme zabezpečit aktivní nabídku při prodeji, koupi a pronájmu nemovitosti, stejně jako výhodné podmínky pro realizaci vašeho záměru. Prvotřídní klientský servis, zahrnující právní, daňové a hypoteční poradenství, je zárukou příjemné a bezproblémové transakce při koupi, prodeji, pronájmu či dalších investičních záměrech v rámci realitního trhu.

Více na www.lexxus.sk

Odkazy na další stránky:
Kariéra
Pro akcionáře