O nás

kanceláře lexxus

Realitní kancelář LEXXUS působí na trhu rezidenčních nemovitostí již od roku 1993, a řadí se tak mezi nejstarší realitní kanceláře v Praze.

Za 30 let práce v oboru máme skvělou znalost realitního trhu, profesionální tým a potřebné nástroje pro poskytování rozsáhlých služeb. V portfoliu naší společnosti naleznete nejen nové rezidenční projekty, ale celou řadu dalších pečlivě vybraných prémiových nemovitostí na prodej a pronájem.

Pod značkou LEXXUS NORTON nabízíme prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních, zejména rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky umisťujeme pouze nemovitosti či developerské projekty splňující náročná kritéria a klientům poskytujeme odpovídající individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.
 

Realitní kancelář LEXXUS v roce 2018 zahájila spolupráci s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a přední pražské realitní kanceláře poskytuje klientům komplexní spektrum služeb na realitním trhu a výrazné rozšíření možností prezentace nabídky nemovitostí.

Více podrobností o jendotlivých službách se dozvíte na odkazech níže:
 

Pro majitele

Pro developery

Pro investory

Pro klienty