Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

lexxus logo

Alfa Residence

Moderní byty 1 minutu od meta B Luka

U Jezera - Moderní byty 1 minutu od meta B Luka

Praha 5, Stodůlky

Dispozice (od-do) 1+kk - 3+kk
Cena včetně DPH (od-do) 4 399 000 Kč - 9 999 000 Kč
Energetický štítek B
Dokončení zima 2022
Web projektu http://www.alfaresidence.cz

Developerský projekt Alfa Residence si zakládá na unikátní lokalitě, moderních detailech a skvělé ceně. Rezidence se nachází v největší pražské čtvrti Stodůlky, pouhou jednu minutu chůze od metra B Luka a v sousedství vyhlášeného Prokopského údolí. Desetipatrová novostavba na Praze 5 nabízí 76 bytů o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk s originálním dispozičním řešením.

Projekt Alfa Residence klade důraz na jednoduchost, originalitu a funkčnost. Chcete mít ve svém bytě prostor pro home office? V rámci klientské změny lze upravit dispozice bytu tak, abyste mohli kdykoliv pracovat pohodlně z domova. Všechny byty, kromě severní strany, mají přípravu na instalaci chladící jednotky a na vaše přání lze zdarma umístit do bytu speciální držáky na kola. Ke každému bytu náleží vlastní balkon, který díky zasunutí do stavby nabízí majitelům naprosté soukromí, a přízemní byty disponují vlastní předzahrádkou s terasou. Samozřejmostí jsou sklepní kóje pro každý byt a parkovací stání v domě, která doplňují elektro nabíjecí stanice. V přízemí Alfa Residence jsou pro majitele bytů k dispozici delivery boxy Blocks, do kterých mohou kurýři doručit jejich balíček či e-objednávku 7 dní v týdnu 24 hodin denně.

Alfa Residence v ulici U Jezera na Praze 5 se nachází v dokonalé lokalitě. Silné zázemí největší pražské čtvrti Stodůlky nabízí kompletní občanskou vybavenost - hypermarkety, školy, školky, pošty, polikliniky... Nedaleké Prokopské a Dalejské údolí a 2 rybníky potěší cyklisty, běžce, milovníky procházek a pikniků i rodiče s kočárky. Přímá linka metra B vás doveze do centra Prahy za 15 minut a na letiště Václava Havla jede ze Stodůlek přímá autobusová linka.

ikona tisku

Better reality by

šedivé lexxus logo