ID: 523427
4 800 000 Kč včetně DPH
4 800 000 Kč včetně DPH
ID: 523427

Nový byt 1+kk ve výstavbě

Dispozice: 1+kk
Velikost: 28m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Hodkovičky patří již více než 100 let mezi luxusní rezidenční čtvrti a jsou jednou z nejžádanějších lokalit v Praze. Čerpejte zde klidnou až venkovskou atmosféru plnou zeleně a díky výbornému

dopravnímu spojení s centrem Prahy na dosah. Okolí přeje všem druhům volnočasových aktivit. Zasportovat si můžete ve velkém areálu Hamr, na minigolfu, golfovém hřišti, lanovém centru, tenisových kurtech, fotbalovém hřišti nebo vyrazit na cyklostezku/bruslařskou dráhu podél Vltavy.


Ke kulturním akcím a letním vodním zážitkům lákají Žluté lázně a k posezení třeba Yacht club Cere. Na procházku se lze vydat do Lesoparku Hodkovičky, k Branickému rybníku nebo do sousedního lesa „Vorličáku“.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, mateřské a základní školy, lékaře, lékárny, supermarkety, Obchodní centrum Novo Plaza, restaurace, poštu, lokální obchody, dětská hřiště, dostupnost MHD do centra a na metro 15—23 min. V pěší dostupnosti zde najdete MŠ a ZŠ Jitřní, s rozšířenou výukou TV, dále v blízkém okolí je Porg, Prague British International School a 4 Medvědi – rodinné a Montessory centrum.


Rezidence Nad Lesem vyniká výjimečnou atmosférou. Nabízí pouhých 6 bytů. Byt 1+KK s označením 1C se nachází v 1NP, disponuje komorou s místem pro pračku, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a obývacím pokojem o velikosti 17,6 m2 se vstupem na podestu ze které se schází na 60m2 zahradu. K bytu je přiřazeno 1 parkovací stání.

Celá nemovitost bude energeticky úsporná, s vyššími standardy vybavení a kvalitou stavby. Stavba je před dokončením s předpokládaným termínem k nastěhování 1Q/2023.


Stavební koncepce akcentuje současné ekologické trendy. Celá nemovitost bude energeticky úsporná/ Energetická náročnost B, cihlová budova stavěna ve vysokém standardu vybavení a kvalitou stavby. Střecha rezidence je osazena solární panely s vlastními bateriemi a připojením do sítě. Dále je zde u všech bytů příprava na žaluzie a ohřev TUV. Stavební koncepce domu využívá nejlepší lokální a klasické materiály jako jsou keramické tvárnice, pálená střešní krytina, dřevo a sklo. Samozřejmostí budou dřevěná okna, podlahy, vysokorychlostní připojení na internet pomocí optiky, kabelová TV a v neposlední řadě moderní výtah. K bytu je přiřazeno jedno venkovní parkovací stání.

Práce na domě již běží, a vy tak můžete začátkem roku 2023 bydlet ve svém.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: B
Patro: 1
Status nemovitosti: volný
Zahrada: 60 m²

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Milevská
Milevská, Praha 4 137 m²
Dostupné ihned
ID: 503132
Info v RK
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 55 m²
Dostupné ihned
ID: 503598
7 971 592 Kč
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 54 m²
Dostupné ihned
ID: 503599
6 858 595 Kč