Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon kalendář

Naskové

Modernní byt 4+kk s terasou

Naskové, Praha 5, Košíře

ID 125315 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa 40 m²
Dispozice 4+kk Sklep Ano
Velikost 104.4 m² Energetický štítek B
Podlaží 6 Status nemovitosti volný
Cena: 17 900 000 Kč včetně DPH


Moderní novostavba z roku 2020 přímo sousedící s přírodní památkou Vidoule a parkem Cibulka poskytuje absolutní klid a pohodlí. Zároveň se tato rezidence nachází v širším centru Prahy s bohatou občanskou infrastrukturou a dopravní dostupností autem či MHD. Jsou zde základní i mateřské školy, velice dobře dostupná i městská část Praha 6, kde se nachází několik mezinárodních škol, a Praha 5 - Smíchov s mnoha obchody a restauracemi.

Rezidence AALTO Cibulka zaujme svým originálním designem a kvalitou provedení. Jedná se o uzavřený areál, který nabízí 7 nadzemních a jedno podzemní podlaží, kde se nachází velice komfortní parkovací stání a sklepy, prostorné dětské hřiště a venkovní sezení pro rezidenty.

Nadstandardně řešený byt 4+kk umístěný v 6. NP je rozdělen do klidové zóny se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami a společenské zóny, na kterou navazuje rozměrná terasa s výhledem na přírodní rezervace. Terasa s orientací na jihozápad poskytuje absolutní soukromí a klid. K bytu náleží dvě parkovací stání a sklep v 1. PP domu.

Byt je dokončen ve vysokém standardu s použitím moderních materiálů a technologií. Zároveň je kladen velký důraz na design interiéru. V celém bytě jsou dřevěné podlahy ADMONTER, varianta kartáčovaný Dub prkno Stone, s podlahovým vytápěním Uponor, atypické interiérové dveře od značky DORSIS - výška 2,2 m s designovým kováním, na zdech stěrka MURO, vypínače a zásuvky značky LEGRAND, moderní koupelny s velkoformátovými obklady a zařizovacími předměty CATALANO, VILLEROY&BOCH, Hans Grohe. V hlavní ložnici je sprchový kout Jacuzzi BOX FRAME 120 TOP mix black, sprchový box s párou Jacuzzi se zabudovaným osvětlením a reprobedny. Byt je plně klimatizován, terasa je vybavená markýzou Markilux, zavlažovacím systémem a je zde příprava na jacuzzi. V bytě je domácí videotelefon, zabezpečovací systém s GSM komunikátorem, centrální vypínač a kompletní projekt na osvětlení a kuchyňskou linku.

Naskové

Modernní byt 4+kk s terasou

Naskové, Praha 5, Košíře

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:
  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • 100% hypotéka – ideální pro ty, kteří nechtějí financovat nemovitost vlastními penězi,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.

Mohlo by vás zajímat

Janáčkovo Nábřeží
Janáčkovo Nábřeží Info v RK Janáčkovo nábřeží, Praha 5 198 m²
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 148.24 m²
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách Info v RK Na Hřebenkách, Praha 5 209.44 m²
Poslat email příteli
zavřít okno