ID: 522829
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 522829

Vily Horoušánky nabízí luxusní bydlení uprostřed přírody

Dispozice: 4+kk
Velikost: 212m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Projekt Vily Horoušánky charakterizují prvky jako je lehkost, čisté linie, nadčasovost a vysoká kvalita provedení. Moderní architektura ve spojení s podmanivou krásou okolní přírody Vás nadchne. Z Horoušánek v okrese Praha-východ jste v centru Prahy autem za 15 minut a za 25 minut vlakem z Úval na Masarykově nádraží.


Tři moderní viladomy rozdělené do šesti jednotek splňují nejvyšší kritéria současného bydlení a jsou vybaveny mimořádně úsporným energetickým průkazem třídy A.


Jednotka o dispozici 4+kk a užitné ploše 186 m2 disponuje vlastní oplocenou zahradou, slunnou terasou, garáží pro dva automobily, sklepem a technickou místností. Hlavní část domu sestává ze vzdušného otevřeného obývacího pokoje, vstupní haly, dvou prostorných ložnic, pracovny a servisní místnosti pro kuchyň. Ve spodní úrovni domu se nalézá garáž, sklep a zádveří.


V ceně domu je integrovaný systém podlahového vytápění, klimatizace a ventilace, venkovní žaluzie, hliníkové okenní rámy Heroal s třívrstvým sklem, bezrámové dubové dveře s výškou 240 cm, koupelny Laufen, německá garážová vrata od firmy Hormann a další. Výjimečná je také výška stropů 3 m.


K občanské vybavenosti Horoušánek patří základní školy v Úvalech a v nedalekých Nehvizdech, dvoutřídní mateřská škola, česko anglická mateřská i základní škola Sofia School v Jirnech, rybářský spolek, benzinová pumpa, multifunkční hřiště a prodejna potravin. Autobusová zastávka se nachází 2 minuty pěší chůze od domu. Linka zajišťuje přímý spoj na Černý most nebo na vlakové nádraží v Úvalech.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : nekryté venkovní stání
Balkon/ terasa: 27 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 571 m²
Patro: 1
Energetický štítek: A

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500190
12 902 800 Kč