Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Na Slupi

Luxusní rekontruovaný byt 1+kk o rozloze 32 m2, který se nachází ve 2. patře rezidence Albertov Apartments v atraktivní části Prahy 2 - Vyšehrad

Na Slupi, Praha 2, Vyšehrad

ID 412888 Parkování garážové stání
Nemovitost Byt Balkon/ terasa Ano
Dispozice 1+kk Zařízeno Ano
Velikost 32 m² Energetický štítek B
Podlaží 3 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 15 500 Kč / měsíc + 3 200 Kč měsíční poplatky

Atraktivní bydlení v blízkosti zeleně, s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní infrastrukturou. To vše a mnohem víc nabízí tento moderní zařízený byt 1+kk k pronájmu na Novém Městě.

Impozantní interiér navržený s citem pro detail tohoto exkluzivního, zařízeného bytu 1+kk k pronájmu o velikosti 32 m2, se nachází ve druhém patře rezidenčního bytového komplexu. Ze vstupní chodby se lze pohodlně přesunout do komfortního obývacího pokoje s jídelním a kompletně vybaveným kuchyňským koutem a ložnicovou zónou. Byt disponuje také koupelnou, balkonem a možností pronájmu garážového stání za měsíční poplatek 1 950 Kč. V nájemném jsou zahrnuty poplatky za satelitní TV, wifi a užívání parkovacího stání. Součástí vybavení bytu je LCD smart TV, pračka sušička, sporák, mikrovlnná trouba a další nezbytnosti (příbory, nádobí, ložní prádlo, ručníky, fén, žehlička aj.) Areál ARA disponuje recepcí, technickou podporou zajišťující opravy a závady v bytech, emergency non-stop service a impozantním vinohradem s altánkem.

Areál ARA, ve kterém je situováno námi nabízené bydlení je situován v těsné blízkosti tramvajové zastávky Albertov a disponuje panoramatickým výhledem na Vyšehrad. Prestižní lokalita Nového Města je situována v těsné blízkosti hned několika parků a je zde tedy mnoho míst kudy si udělat romantickou procházku či si aktivně zasportovat - sportovní posilovna Folimanka, park Folimanka, Kateřinská zahrada, Albertovy svahy nebo park Albertov či park Na Karlově. Nedaleko se nachází rovněž Albertov či Karlovo náměstí. V blízkosti rovněž nalezneme mateřské, základní, střední i vysoké školy, supermarkety, restaurace, lékárny, dětská hřiště, Všeobecnou fakultní nemocnice aj.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 1 200 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Dřevná
Dřevná 28 000 Kč Dřevná, Praha 2 48 m²
Ibsenova
Ibsenova 95 000 Kč Ibsenova, Praha 2 250 m²
Ibsenova
Ibsenova 70 000 Kč Ibsenova, Praha 2 170 m²
Poslat email příteli
zavřít okno