Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Na Špitálce

Unikátní dům se zachovanými historickými prvky, který vznikl rekonstrukcí staré stodoly a stáje na Praze 6 - Dejvice

Na Špitálce, Praha 6, Dejvice

ID 300510 Parkování garážové stání
Nemovitost Vila Balkon/ terasa Ne
Dispozice 5+1 Zařízeno Částečně
Velikost 314 m² Velikost pozemku 1000 m²
Podlaží 2 Energetický štítek G
Status nemovitosti volný
K dispozici srpen / 2021
Pronájem: 95 000 Kč / měsíc + 9 000 Kč měsíční poplatky

Nabízíme exkluzivní, luxusní, částečně zařízenou vilu 5+1 k pronájmu s rozlehlou zahradou, nacházející se v příjemné lokalitě pražských Dejvic s kompletní občanskou vybaveností, dobrou dopravní infrastrukturou a zelení v blízkosti bydlení.

Tato nadstandardně designová, částečně zařízená vila 5+1 k pronájmu disponující obytnou plochou 314 m2 je tvořena vzdušným jedinečným obývacím pokojem, jehož dominantou je relaxační zóna s luxusní sedací soupravou a nápaditým krbem. Dále pak 4 světlé ložnice, 2 moderní koupelny a elegantní vybavenou kuchyni. V suterénu se nachází pokoj pro hosty, vinný sklep, sauna, samostatná toaleta a technická místnost. K domu náleží také rozlehlá zahrada (900 m2), 2 parkovací stání v garáži a dále možnost stání na pozemku.

Pokud ve volných chvílích rádi trávíte čas v přírodě, pak v těsné blízkosti bydlení se nachází přírodní památka Baba nebo Stromovka. Pokud dáváte přednost aktivní formě odpočinku v podobě sportu, pak vás jistě uspokojí návštěva nedaleké cyklostezky podél řeky Vltavy nebo tenisových kurtů či dalších blízkých sportovišť. V blízkosti bydlení se nachází rovněž lékárna, obchody, restaurace, dětská hřiště, mateřské, základní a vysoké školy nebo Golf Club Dejvice.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

K Vinicím
K Vinicím 77 550 Kč K Vinicím, Praha 6 237 m²
K Parku
K Parku 80 000 Kč K Parku, Praha 6 223 m²
K Červenému vrchu
K Červenému vrchu Info v RK K Červenému vrchu, Praha 6 420 m²
Poslat email příteli
zavřít okno