ID: 410510
Pronájem: 1 748 EUR / měsíc + 2 000 Kč měsíční poplatky
Pronájem: 1 748 EUR / měsíc + 2 000 Kč měsíční poplatky
ID: 410510

Moderně zařízený byt 3+1, 3. patro zrekonstruovaného domu v atraktivní lokalitě Prahy 3 - Vinohrady

Dispozice: 3+1
Velikost: 93m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nadčasový design, kvalitní materiály a moderní technologie. To vše nabízí svým rezidentům tento atraktivní nezařízený byt 3+1 k pronájmu s parkovacím stáním, situovaný v atraktivní vyhledávané lokalitě Královských Vinohrad.

Součástí krásného secesního činžovního domu na Vinohradech (třetí patro) je tento designový nezařízený byt 3+1 k pronájmu o výměře 93 m2. Byt se skládá z dvou prostorných ložnic, samostatné toalety, moderní koupelny se sprchovým koutem, vstupní haly, obývacího pokoje a kompletně zařízené kuchyně. Součástí vybavení bytu jsou vestavěné skříně, klimatizace, vinotéka, pračka a sušička. Podlahovou krytinu tvoří kvalitní dubové podlahy a nová okna v bytě disponují dvouvrstvým sklem. K bytu náleží rovněž parkovací stání.

Vysoce žádaná a lukrativní lokalita pražských Vinohrad - náměstí Jiřího z Poděbrad - zaručuje svým rezidentům bezstarostný život na vysoké úrovni, především díky kompletní občanské vybavenosti v místě stejně tak, jako díky výborné dopravní infrastruktuře (v těsné blízkosti bydlení se nachází tramvajová stanice a stanice metra náměstí Jiřího z Poděbrad). Pokud volné chvíle rádi trávíte obklopeni zelení, pak Vás dozajista uspokojí pestrý výběr hned z několika přilehlých parků - sady Svatopluka Čecha, Mahlerovy sady, Bezručovy sady, sady Bratří Synků, Rajská zahrada nebo Riegrovy sady. Pokud dáváte přednost návštěvám nákupních center, není nic jednoduššího než navštívit nedaleké OC Atrium Flora s Cinema City a IMAX. V blízkosti lze rovněž naleznou hned několik mateřských a základních škol, dětská hřiště, lékárny, pošty aj.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Zařízeno: Ne
Energetický štítek: G
Podlaží: 4
K dispozici: Ihned k nastěhování
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Italská
Italská, Praha 3 126 m²
Dostupné November 2021
ID: 385134
71 000 Kč
náměstí Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 92 m²
Dostupné June 2021
ID: 410380
2 256 EUR
náměstí Jiřího z Poděbrad
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 93 m²
Dostupné September 2020
ID: 410529
1 163 EUR