Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

info_icon mapa_icon

Polská

Luxusní nový mezonetový byt v ulici Polská na Praze 2 - Vinohrady

Polská, Praha 2, Vinohrady

ID 377117 Parkování na ulici
Nemovitost Mezonet Balkon/ terasa 9 m²
Dispozice 3+kk Zařízeno Ano
Velikost 123 m² Energetický štítek G
Podlaží 6 K dispozici Ihned k nastěhování
Status nemovitosti volný
Pronájem: 45 000 Kč / měsíc + 4 000 Kč měsíční poplatky

Vysoce reprezentativní, luxusně zařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu na jedné z nejprestižnějších adres - Královské Vinohrady - nabízí svým nájemníkům dokonalou kombinaci zeleně v blízkém dosahu (Havlíčkovy sady, Riegrovy sady,…) a pulzujícího centra Prahy (pěší vzdálenost na náměstí Míru a stanice MHD).

Tento luxusní, zařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu o velikosti 123 m2 je situován v pátém patře bytového domu na Vinohradech. Reprezentativní interiér bytu je tvořen komfortním obývacím pokojem s plynovým krbem a vstupem na terasu, moderně vybavenou kuchyní, hlavní ložnicí s koupelnou, druhou koupelnou a druhou ložnicí na galerii. Nemovitost je klimatizována.

Atraktivní lokalita Vinohrad nabízí plnohodnotné vyžití jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi. Výborná dostupnost do centra během několika minut městskou hromadnou dopravou (stanice metra Jiřího z Poděbrad). V blízkosti se nachází mateřské, základní i střední školy, lékárny a náměstí Jiřího z Poděbrad nebo náměstí Míru. Nepřeberný výběr z mnoha prvotřídních kaváren, bister a vyhlášených restaurací doplňuje také pestrá nabídka sportovního vyžití například v nedalekých Havlíčkových a Riegrových sadech.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 4 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou videoprohlídku této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

Mohlo by vás zajímat

Odborů
Odborů 38 000 Kč Odborů, Praha 2 107 m²
Na Švihance
Na Švihance 105 000 Kč Na Švihance, Praha 2 202 m²
Italská
Italská 53 000 Kč Italská, Praha 2 107 m²
Poslat email příteli
zavřít okno