Typ nabídky
Dispozice
Typ nemovitosti
Lokalita
Velikost

Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně

lexxus logo

Valentinská

Valentinská - Prostorný půdní mezonetový byt, který se nachází v 5. a 6. patře domu v atraktivní lokalitě Prahy 1 - Staré Město

Praha 1 , Staré Město

ID 410523 Parkování není
Nemovitost Mezonet Balkon/ terasa 40 m²
Dispozice 4+kk Zařízeno Ano
Velikost 240 m² Energetický štítek G
Podlaží 6 K dispozici Ihned k nastěhování
Pronájem: 55 000 Kč / měsíc + 6 000 Kč měsíční poplatky

Jedinečná příležitost stylového bydlení pro náročné klienty v samém centru Prahy pouhých pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu či nábřeží řeky Vltavy. Elegantní světlý zařízený mezonetový byt 4+kk k pronájmu s terasou.

V pátém a šestém patře domu je situován tento jedinečný zařízený mezonetový byt 4+kk k pronájmu disponující obytnou plochou čítající celkem 130 m2. Jednotka je tvořena prostornou vstupní halou, vzdušným obývacím pokojem propojeným s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním koutem, 2 komfortními ložnicemi, 2 moderními koupelnami, šatnou a pracovnou. V patře se nachází galerie, ložnice, koupelna a impozantní panoramatická terasa.

Vysoce lukrativní, vyhledávaná lokalita Starého Města - ulice Valentinská - je situována přímo u stanice metra Staroměstská a pouhých pár kroků např. od Pařížské ulice - ikony luxusu, Staroměstského náměstí, břehu řeky Vltavy či Karlova mostu. V blízkosti bydlení lze naleznout kompletní občanskou vybavenost - obchody, lékárny, pošta, divadla, restaurace, bary, mateřské, základní, střední i vysoké školy aj. Nedaleko se nachází také např. OD Kotva, Nákupní centrum Palladium, Rudolfinum, Klementinum, aj.

Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh činí 6 000 Kč.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Nabízíme Vám bezpečnou VIDEOPROHLIDKU této nemovitosti z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Skype, Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy. Zavolejte nám a sjednejte si bezpečnou videoprohlídku ještě dnes.

ikona tisku

Better reality by

šedivé logo lexxus